whatsapp1 Jigolo Jigolo olmak istiyorum

Reklam Folyoları

Folyo Çeşitleri

Ekonomik Kesim Folyosu; Kısa süreli kullanımlar için üretilen, ışıklı özelliği bulunmayan ve daha çok duvar, cam gibi alanlara reklam, duyuru yada tanıtım için asılan folyo seçeneğidir.

Cast Folyo; Özellikle araç giydirmede kullanılan, yüksek dayanım gücü, esnek yapısı ve üzerine sınırsız dijital baskı renk ve desen uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken, yapıştırma ve kaldırma esnasında boyaya ve zemine zarar vermeyen folyo seçeneğidir.

Transparan Folyo; Adından da anlaşılacağı üzere saydam bir malzeme olan ve cam üzerinde dekor amaçlı kullanılan renkli ama saydam folyo seçeneklerden bir tanesidir.

Translucent  Folyo; Transparan folyonun saydam olmayan versiyonudur. Genellikle trafik levhaları için kullanılan bir seçenek olan, üzerine vuran ışığı homojenize bir şekilde dağıtarak sürücüleri yormayan ve yalnızca ışıklı alanlarda kullanılan bir folyo türüdür.

Varak Folyo; Alan dekorasyonunda yercih edilen ve adından da anlaşılacağı üzere uygulandığı alanlara varak görünümü veren pratik ve havalı bir folyo seçeneğidir. Krom, mat krom, altın ve varak renk seçeneklerine sahiptir.

Reflektör Folyolar; Yollarda en sık karşılaştığımız folyo seçeneklerinden birisidir. Üzerine ışık vurduğunda adeta lamba yanıyormuş etkisi yaratan ve uygulandığı ortamın net görünümünü sağlayan, sınırlı renk kartelası bulunan ve dayanım konusunda da bazı sorunları bulunan bir türdür.

Florasan Folyo; Reflektör folyolara oranla geceleri daha parlak hatta göz alacak kadar parlak görünüme sahip olan ve çok özel amaçlar için kullanılan bir folyo seçeneğidir. Dikkatleri bulunduğu noktaya çekmek için tercih edilen ve en sık ambulanslar üzerinde uygulanan türdür. 


Oracal 641-023 Krem Rengi Parlak Folyo
1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor