whatsapp1 Jigolo Jigolo olmak istiyorum

Plastik Levhalar

Plastik Levhalar

İyi bir reklam malzemesi ve son derece pratik bir bölme ve iç alan giydirme elemanı olan Foam PVC Levha Modelleri, zengin renk seçeneği ve değişken ebat kalınlıkları ile pek çok amaç için rahatlıkla kullanılmaktadır.

Sert, düzgün ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan, hafif yapısı ile taşıma, stoklama, nakliye ve uygulama kolaylığı yaşatan bu ürün gurubu, olumsuz hava koşullarından etkilenmediği gibi, mantar, küf, termit, bakteri gibi türlerin verebileceği zararlara karşı da son derece radikaldir.

Çok yüksek ısılara karşı bile dayanım gösteren, yapısı nedeni ile iç mekanlarda yalıtım amacı ile dahi kullanılabilen ve son derece olumlu geri dönüşler alan Foam PVC Levha Çeşitleri; ekonomik fiyatları, kolay uygulama özelliği, üzerine dijital baskı yapılabilmesi, hafif yapısı ve her türlü olumsuzluğa karşı sergilediği yüksek mukavemet gücü ile yeni nesil üretimlerden bir tanesidir. Foam PVC Kullanım Alanları konusuna gelince;

 

* Fuar ve sergi organizasyonlarında stantlara separatör ve alın bandı uygulamak

* Billboard ve cephe reklamlarıa

* İşaret ve yönlendirme levhaları

* Asma tavan yapımı çözümleri

* Prefabrik Yapı

* Şantiye ve bekçi kulübesi tasarımları

* Sağlık sektörü için dolap ve tezgah tasarımları

 

En çok kullanıldığı alanlardır. Bunun yanı sıra daha pek çok amaç için en ideal çözümü oluşturan bu ürünler, yeni nesil buluşların reklam ve yapı sektörüne kazandırdığı en pratik ve avantajlı çözümlerdir Foam PVC Levha Fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Bu kategoride henüz ürün Yok.