whatsapp1 Jigolo Jigolo olmak istiyorum
 Polikarbonat levhalar

Polikarbonat levhalar

Yazar: Murat G Okunma Sayısı: 1703 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

Polikarbon Levha | Polikarbonat levhalar Hakkında

Yeni nesil ürün çözümlerinin yapı sektörüne sunduğu en özel ve kusursuz armağanlardan bir tanesi olan, üzerinde barındırdığı sayısız avantajları sayesinde dış cephe giydirme ve çatı ışıklığı uygulamalarında sınıfındaki diğer malzeme seçeneklerine göre çok daha dayanıklı, çok daha estetik ve çok daha kolay uygulama özelliği bulunan Polikarbonat Levha seçenekleri, ekonomik fiyatları ve uzun ömrü ile de tercih sebebi olmaktadır.

Işık geçirgenliği cama yakın, ısıya, kimyasal maddelere, çizilmeye, darbeye dayanıklığı yüksek, gıdaya uygun, şeffaf plastik malzeme olmasıyla birlikte cama yakın ışık geçirgenliğinde, termoform ve soğuk büküme uygun şekillendirilebilir, çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklıklarda dayanıklılığını koruyan, güneşin ultraviyole etkisini önleyici korumaya sahip, Dış ortam koşullarından etkilenmeyen, aynı kalınlıktaki cama göre %50 daha hafif fakat 300 kat daha yüksek darbe mukavemetinde, yüksek kaliteli hammadden üretilmiş levhalardır.

Polikarbonat Levhalar değişik kalınlıklarda malzemeler olup, büyük mekanların tonoz, kırma, piramit, kubbe eğilimli formlarda aydınlatılmasında ve diğer mimari yaratıcılık imkanları ile modern imalat sektörünün ayrılmaz parçası olmuştur.

En Ucuz Polikarbon Levha Fiyatları, Toptan ve Perakende Polikarbonat Levha Satışımız Vardır.

Gün ışığından yararlanmanızı en iyi şekilde sağlayan polikarbon levhalar,hem ısı hem de ses bariyeri özellikleri sayesinde öne çıkan mükemmel malzemelerdir.

Oluklu polikarbon levha yapısındaki oluklar sayesinde ısı yalıtımı ve fiyat avantajı sağlarken, solid polikarbon levha da cama alternatif ve sağlam bir malzeme olarak öne çıkar.

Oluklu Polikarbon Levha; Genellikle 210 * 600 cm standart ebatlardadır.
Bilgiler sadece Size ışık tutmak için verilmiştir. Daha detaylı ve doğru bilgiler için lütfen arayınız..

Yorumlar
Yorum Yap